Pagalbos linija

 

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Atsiskaitymų partneriai

Detaliau apie apmokėjimą

Pasiūlymai su akcija

El. knyga Atsitiktiniai milijardieriai

El. knyga  Atsitiktiniai milijardieriai
Pardavėjas: Piratai EU
Pasiūlymo kodas: TOP00043
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 3
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 6.99 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 6.35 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 6

Anotacija: 

Eduardas Saverinas ir Markas Zuckerbergas susipažino pirmame kurse Harvardo universitete. Abu negalėjo pasigirti populiarumu, nepriklausė jokiam studentų klubui, tačiau blizgėjo matematikoje. Eduardas vylėsi susirasti įtakingų draugų ir merginų prisijungęs prie ultramadingo išrinktųjų klubo, kurio nariai vėliau tapdavo pasaulio galingaisiais. Markui visai nerūpėjo Harvardo hierarchija, jis buvo kompiuterių genijus ir savo žinias panaudojo išrasti tiesesniam keliui į socialinį pripažinimą: vieną naktį įsilaužė į universiteto kompiuterių sistemą, nušvilpė studenčių anketas ir sukūrė merginų reitingavimo programą. Dėl to Markas vos nebuvo išgrūstas, o vėliau prasidėję nuotykiai su rizikos kapitalistais, žavingomis moterimis, identiškais dvimetriniais dvyniais, olimpiniais irkluotojais Winklevossais, ir svaiginantis virsmas milijardieriais verti filmo scenarijaus. Studentiškas užsidegimas, lydėjęs draugystę ir bendrą projektą, ilgainiui peraugo į karštą savos nuomonės gynimą ir atvirą karą, kuris baigėsi teismuose. Facebook tinklas, kuris sėkmingai būrė draugėn žmones visame pasaulyje, galutinai išskyrė du bičiulius. Markas Zuckerbergas merginoms tapo įdomesnis už Billą Gatesą, o E. Saverinui liko tenkintis tik pagrindinio šios knygos šaltinio vaidmeniu.
Apie autorių
Nors daugumos Silicio slėnio garsenybių biografijos kelia žiovulį, M. Zuckerbergo šuolis iš universiteto bendrabučio kambarėlio į naujausių technologijų slėnį tikrai neatrodo nuobodus. Ypač kai apie jį papasakojo įvykių dalyviai, o užrašė garsus bestselerių autorius, kurio knygos pasmerktos virsti filmų scenarijais, Ben Mezrich (g. 1969). Autorius neslepia, kad medžiagą surinko iš daugybės šaltinių, tik ne iš paties Zuckerbergo, kuris taip ir nesiteikė pateikti savo komentarų. Vis dėlto knyga iškart virto Davido Fincherio filmu Socialinis tinklalapis, kuris pelnė tris Oskarus ir dar labiau prisidėjo prie Facebook populiarumo... 
 

Elektroninė knyga .EPUB formatas 

Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį jei ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę.
V. Sarojanas (1908-1981) 

 

Atlikus pavedimą, visas elektronines knygas ir kitą parsisiunčiamą informaciją galėsite parsisiųsti iš savo paskyros: skyrelis "Mano užsakymai", puslapis "Siuntiniai".  

 

Turite įdomią, tačiau jau kelis kartus perskaitytą klasikinę ar elektroninę knygą? Parduokite ją Norim LT knygyne. Gaukite papildomų pinigų ir suteikite pažinimo džiaugsmą kitam. Jei mūsų knygyne norite parduoti knygą (-as) pirmą kartą - parsisiųskite ir užpildykite prekių pardavimo sutartį ir sutarties priedą: prekių sąrašą.

Jei savo skaitytas knygas mūsų knygyne jau pardavinėjote - parsisiųskite ir pildykite tik priedą: prekių sąrašą. Jei norite parduoti elektronines knygas (-ą) - tiesiog užpildytą sutartį ir/arba prekių sąrašą, kartu su knygomis (-a) atsiųskite el. paštu guru@norim.lt

Reikia pagalbos ar informacijos - susisiekite telefonu 8 643 88822 arba el. paštu guru@norim.lt

Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021