Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija
El. knyga Paskui ateina mirtis
6.00 € 2.20 €
SUTAUPYK 63%
El. knyga Laikrodžiai
14.99 € 6.60 €
SUTAUPYK 56%
Dragon Ball Z Budokai PAL PS2
10.00 € 6.00 €
SUTAUPYK 40%

Investicinio aukso luitas Valcambi Suisse 5 gr.

Investicinio aukso luitas Valcambi Suisse 5 gr.
Investicinio aukso luitas Valcambi Suisse 5 gr.
Pardavėjas: Guru visata
Pasiūlymo kodas: 5 gram Valcambi Suisse Gold Bars
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 1
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 212.00 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 200.00 €

Specifikacija: Metalas: AU auksas. Praba: 999,9 Forma: stačiakampio. Dydis: 13.85 x 23.05 x 1.00 mm. Grynasis svoris: 5 g. Luitelio numeravimas 2 raidės ir 6 skaičiai.

Valcambi jau daugelį metų yra vienas didžiausių pasaulio investicinio aukso gamintojų. Jau beveik 40 metų Valcambi investicinio aukso luitelius gamina, vienam didžiausių Šveicarijos bankui, Credit Suisse. Valcambi pagrindinė buveinė yra Šveicarijoje.

Auksas istoriškai padėdavo išsigelbėti nuo infliacijos, todėl ir šiuo metu, nepasitikint valiutomis, masiškai investuojama į jį. Investiciniai aukso luitai labai populiarūs tarp investuotojų ir juvelyrų dėl to, kad jų pardavimo kaina yra žemesnė, nei investicinių monetų.

Investicija į aukso luitus naudingiausia ir efektyviausia. Jų įsigijimo metu antkainis, pridedamas prie einamosios biržos kainos, sudaro tik keletą procentų.

Mūsų siūlomi aukso luitai yra 24 karatų arba 999,9 prabos (keturi devintukai) iš skirtingų sertifikuotų gamintojų, tame tarpe ir žinomų visame pasaulyje, tokių kaip UBS, Heraeus, Valcambi, Pamp. Mes vienodai pripažystame, visų gamintojų aukso luitus, tai reiškia, kad superkame, bet kokio gamintojo, aukso luitus, mums svarbu, kad parduodamas aukso luitas būtų nesugadintoje pakuotėje su kokybės sertifikatu.

Rekomendacijos: tinka investavimui / taupymui, juvelyrikai gaminti, nustebinti puikia dovana artimą žmogų ar verslo partnerius.

Valcambi Suisse 5 g. luito supirkimas: 178,75 € svarbu, kad parduodamas aukso luitas būtų nesugadintoje pakuotėje su kokybės sertifikatu.

Guru visata turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (auksu ir kitais tauriaisiais metalais bei deimantais). Licencijos Nr. D-265-522  

Investicija į auksą
Kodėl auksas? Per pastaruosius 5 / 10 metų investicinio aukso luitai daugelyje pasaulio šalių tapo viena populiariausių investavimo formų. Privatiems investuotojams siūlomų luitų masė svyruoja nuo 1 gramo iki 1 kilogramo, tačiau dažniausiai renkamasi 100, 50, 10, 5 gramų luitai. Nors investiciniais laikomi luitai, kurių praba yra ne mažesnė kaip 995 – praktiškai visi gamintojai siūlo tik 999.9 prabos, t.y. praktiškai gryno aukso luitus. Palyginus su ankščiau paplitusiomis monetomis – luitai yra daugiau standartizuoti, turi unikalius numerius, o jų apsaugos nuo fizinio ir cheminio poveikio bei nuo padirbinėjimo lygis yra aukštesnis dėka specialaus įpakavimo. Taip pat labai svarbu, kad žinomų gamintojų investicinio aukso luitų likvidumas yra labai aukštas. 400 oz (Trojos uncijų) bankiniai luitai, o taip pat didesni mažmeninei rinkai skirti luitai paprastai gaminami liejimo būdu. Tačiau 100 gramų ir mažesnius luitus daugumoje atveju gamina štampavimo būdu. Be to, visi populiariausi gamintojai pateikia tokius luitus specialioje PVC hermetiškoje pakuotėje, kuri tuo pačiu yra ir gamintojo sertifikatas. Jo numeris sutampa su unikaliu luito numeriu.
Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.lt © 2018