Bendradarbiavimas

Kaip greitai ir be didelių investicijų į reklamą padidinti savo prekės ar paslaugos pardavimus?

Mes padėsime Jums pritraukti naujų klientų, informuosime juos apie Jūsų naujausias siūlomas prekes ar paslaugas, ypatingus pasiūlymus. Tačiau svarbiausia – Jums tai gali nieko nekainuoti! Jums tereikia pasiūlyti gerą nuolaidą mūsų svetainės lankytojams, o visa kita palikti mums.

Infotop.lt, tai Norim LT™ grupės el. prekybos sistema. Jūsų pasiūlymus matys tik pirkti nusiteikę interneto svetainės lankytojai, todėl nauda gauta iš prekinio ženklo reklamavimo padvigubėja.

Reklamuodami jūsų pasiūlymą, mes naudojamės:

 • populiariausio Lietuvoje socialinio tinklo Facebook galimybėmis.
 • Kasdien išsiunčiame naujienlaiškius potencialiems pirkėjams iš visos Lietuvos.
 • Papildomai talpiname pasiūlymo reklamą Norim LT™ grupei priklausančiose internetinėse svetainėse.
 • Jūsų pasiūlymą išsiųsime visiems Norim LT™ grupėse, registruotiems nariams.

Naujų klientų pritraukimui per Infotop.lt jums tereikia:

 • sukurti viliojantį pasiūlymą, t.y. pasiūlyti patrauklią kainą, kurios nuolaida nuo reguliarios kainos skirtųsi bent ~20% - 30%;
 • Mūsų įmonės specialistams padedant, sukurti patrauklią pasiūlymo vizualizaciją;
 • patalpinti jį Infotop.lt interneto svetainėje.
 • Pasibaigus Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos akcijai - pasiūlymas (jums pageidaujant) liks svetainėje, tik jau ne akcijine kaina.

Bendradarbiavimo nauda:

 • Pozityvi reklama: informacija apie Jūsų įmonę ir jos siūlomus produktus ar paslaugas pasklis labai plačiai ir greitai.
 • Jokių didelių investicijų, jokios rizikos: Jums tereikia sukurti klientams pasiūlymą, kurio jie negalėtų atsisakyti.

Siekdami maksimaliai patenkinti pirkėjų poreikius ir išlaikyti konkurencinį pranašumą, mes: 

 1. nuolat sekame mažmeninę rinką ir vartotojų poreikius ir atsižvelgę į rezultatus, ekonominius pokyčius šalyje kt. reguliariai peržiūrime ir atnaujiname paslaugų ir prekių asortimentą;
 2. sekame naujoves, domimės naujais produktais bei paslaugomis, savo veikloje pritaikome pažangias idėjas;
 3. siekiame dirbti efektyviai, mus domina profesionali paslauga už konkurencingą kainą;
 4. esame atviri pasiūlymams (nuolat ieškome patikimų verslo partnerių ir platesnių bendradarbiavimo perspektyvų); 
Kviečiame Lietuvos tiekėjus bendradarbiauti – siūlyti mums savo produkciją, ar pristatyti mums savo teikiamą paslaugą. Tapkite patikimu InfoTop.lt partneriu! Mums įdomūs visi - nuo mažmeninės prekybos tinklo iki šeimos prieskonių parduotuvėlės.
 
Jeigu norite susisiekti dėl bendradarbiavimo rašykite el. paštu: reklama@norim.lt arba skambinkite darbo dienomis I - IV 10:00 - 21:00 val., V 10:00 - 18:00 val.: +370 643 66066
 
Bendra informacija

I. Skelbiant pasiūlymą būtina pateikti išsamią informaciją apie prekias ir (ar) paslaugas, apie prekių pristatymą ir kitas sąlygas.

II. Apskaičiuojant pasiūlymo kainą būtina žinoti, kad prie Jūsų talpinamos prekės, paslaugos galutinės kainos, sistema automatiškai priskaičiuos InfoTop.lt Pasiūlymų birža komisinius: 10% dydžio (prekės, paslaugos kainos) užsakymo mokestį. Jei pasiūlymas turi AKCIJĄ - užsakymo mokestis skaičiuojamas nuo žemesnės kainos.
Kai pasiūlymas parduodamas InfoTop.lt sistemoje, pasiūlymo aprašymo eilutėje "Informacija apie pasiūlymą:" skelbiama "pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje."

III. Kiekvienam pasiūlymui taikomas mėnesinis "Vitrinos" mokestis kuris netaikomas užsisakant Asmeninį puslapį.

IV. Visą mokestį už prekes ir (ar) paslaugas pirkėjas sumoka užsakydamas prekę ar paslaugą. Po užsakymo apmokėjimo, InfoTop.lt Pasiūlymų birža, atskaičius 10 % komisinį mokestį, pinigus perveda į prekės ar paslaugos pardavėjo sąskaitą. Šio punkto negaliojimo sąlygos aprašoma Sutarties 6 punkte (žemiau).
 
V. Prie pasiūlymo reikalinga kokybiška prekės ir (ar) paslaugos nuotrauka ar nuotraukos.

Internetinio prekybos centro InfoTop.lt Pasiūlymų birža prekybos Sutartis - taisyklės

1. InfoTop.lt Pasiūlymų biržos internetiniu prekybos centru gali naudotis - prekes, paslaugas ir pramogas norintys parduoti juridiniai ir fiziniai asmenys.

2. Prie pasiūlymo privaloma informacija: įmonės ir (ar) privataus asmens kontaktai, teisinga kaina - įvertinus pristatymo išlaidas ir 10% užsakymo mokestį, kokybiškos nuotraukos, tiksli informacija apie gaminį, paslaugas, pramogas lietuvių kalba (papildomai galima pateikti aprašymą ir anglų kalba), pristatymo terminas, garantiniai įsipareigojimai. Gaminio grąžinimo terminai atitinkantys LR įstatymus.

3. Vienas asmuo turi teisę į InfoTop.lt Pasiūlymų birža web prekybos centrą patalpinti iki 150 prekių, gaminių, paslaugų, pramogų pasiūlymų.

4. Draudžiama InfoTop.lt Pasiūlymų biržos prekybos centre užsiimti agitacine veikla: kviesti prekes, paslaugas įsigyti kitur ir t.t (jei netaikomas Sutarties - taisyklių 6 punktas)

5. InfoTop.lt Pasiūlymų biržai mokamas 10 % užsakymo mokestis nuo pasiūlymo pardavimo kainos. Visą mokestį už prekes ir (ar) paslaugas pirkėjas sumoka užsakydamas prekę ar paslaugą (jei netaikomas Sutarties - taisyklių 6 punktas). Po užsakymo apmokėjimo, InfoTop.lt Pasiūlymų birža, atskaičius 10 % užsakymo mokestį, pinigus perveda į prekės ar paslaugos pardavėjo sąskaitą.

6. Jei prekės ir (ar) paslaugos per šią sistemą neparduodamos, o pirkėjai nukreipiami į prekių ir (ar) paslaugų pardavėjų tinklapius - 10 % užsakymo mokestis netaikomas. Šiuo atveju pasiūlymo aprašymo eilutėje "Informacija apie pasiūlymą:" skelbiama "Kreipkitės į mūsų partnerį"

7. Prekybos centras InfoTop.lt Pasiūlymų birža įsipareigoja pirkėjui grąžinti visą užsakymo mokestį jei pardavėjas pirkėjui neįvykdo žadėtų įsipareigojimų. Užsakymo mokestis yra 10 % nuo bendros prekių ir (ar) paslaugų užsakymo vertės yra įskaičiuojamas į pasiūlymo kainą, pirkėjui yra matomas pateiktoje sąskaitoje, grafoje "10 % InfoTop.lt komisiniai".

8. Įmonė neįvykdžiusi pirkėjui pažadėtų įsipareigojimų (pristatymo terminas, kaina, kokybė ir kita) , prekybos centrui InfoTop.lt Pasiūlymų birža moka dvigubą užsakymo mokesčio dydžio baudą. Įmonei nesumokėjus baudos per 15 dienų bus apribota teisė naudotis InfoTop.lt Pasiūlymų birža paslaugomis iki baudos sumokėjimo datos.

9. Prekybos centras InfoTop.lt Pasiūlymų birža įsipareigoja operatyviai perduoti informaciją apie prekės, paslaugos užsakymą, prekės ir (ar) paslaugos pardavėjo nurodytu el. paštu.

Pastaba: prekiauti galima LR įstatymų leidžiamais gaminiais, paslaugomis ir pramogomis. Prekybos centras InfoTop.lt Pasiūlymų birža už įmonių ar privačių asmenų skelbiamos informacijos teisingumą neatsako.

Turite pastabų, klausimų kreipkitės mūsų kontaktais

Linkime Jums sėkmės!

Pagarbiai,
Internetinio prekybos centro InfoTop.lt Pasiūlymų birža administracija

 
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021