Apie mus

Prekybos centro InfoTop.lt Pasiūlymų birža™ - misija, vizija ir vertybės:

Misija: užtikrinti maksimalią naudą bei padėti Jums sutaupyti perkant aukščiausios kokybės prekes ir/ar paslaugas geriausiomis kainomis.

Vizija ir tikslas: stengtis, kad Jūs apsipirkę šioje internetinėje parduotuvėje norėtumėte sugrįžti, nes čia pirkimas yra lengvas, patogus ir greitas. Svarbiausia - profesionalumas bei dėmesys, kurį turi jausti kiekvienas mūsų klientas!

Vertybės: siekiant geriausių rezultatų ir bendrų tikslų, svarbiausia yra lankstumas ir pasitikėjimas, šiomis vertybėmis siekiame sukurti maksimalią vertę Jums. Todėl mes visuomet esame linkę išklausyti Jūsų nuomonę bei į ją atsižvelgti.

InfoTop.lt - tai internetinis prekybos centras kuris stengiasi suteikti Jums galimybę, įsigyti prekių ar paslaugų, mažesnėmis kainomis. Nepamirškit pasiūlyti prisijungti draugams, kolegoms, partneriams, artimiesiems. Mes pasiūlysim apsilankyti kavinėse ir restoranuose, pamatyti naujausius fimus, spektaklius, suteikti sau malonumą ir pasilepinti begale grožio procedūrų, išbandyti ekstremalias pramogas, pasisvečiuoti gražiausiose Lietuvos vietose, ir ne tik. Taip pat įsigyti seniai svajotą daiktą ar net susitaisyti automobilį su nuolaida. O gal turite kokį pageidavimą ar slaptą norą, bet dar neradote jo čia? Siūlykite, mes pamėginsime jį išpildyti. Nepraleiskite mūsų pasiūlymų, registruokitės pas mus jau dabar, kad netektų gailėtis, kai Jūsų draugai pigiai ir linksmai gyvens su InfoTop.lt!

Turi viliojantį pasiūlymą ir tu? Nori jį pateikti  interneto prekybos centre InfoTOP.lt "Pasiūlymų biržoje"? Pradėk prekiauti su "Pasiūlymų birža" dabar. Kaip pradėti? Užsiregistruok sistemoje ir siūlyk savo pasiūlymą. 

Tam ir skirta Infotop.lt el. prekybos sistema Pasiūlymų birža

Pagarbiai

InfoTop.lt Pasiūlymų birža

Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021