Apmokėjimo būdai

Registracija
Šioje svetainėje prekes bei paslaugas galima pirkti nesiregistravus - t.y. pasinaudojant "Svečio apsipirkimu", tačiau Klientų registracija reikalinga tam, kad Jūs matytumėje užsakymų eigą, statusą, pirkimų istoriją, išrašytas S/F. Norėdami tapti pilnateisiu nariu, spauskite Užsiregistruoti ir užpildykite anketą. 
 
Pirkimas
Išsirinkite prekę, įveskite norimą užsakyti prekės kiekį ir paspauskite mygtuką "Į krepšelį". Prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį.Jei norėsite išsirinkti daugiau prekių, paprasčiausiai toliau naršykite po Infotop.lt Pasiūlymų biržą. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti paspaudę nuorodą "Prekių krepšelis" svetainės dešinėje. Prekes ir prekių kiekius galite koreguoti bet kuriuo užsakymo metu. Jei jūs savo pasirinkimu patenkinti ir norite užsisakyti prekių krepšelyje esančias prekes ir/ar paslaugas, pasirinkite “Atsiskaitymas”.
 
PRISTATYMO ADRESAS
Patikrinkite pristatymo informaciją. Jeigu adresas nesutampa su tuo, kurį naudojote registracijos metu, galie pakeisti paspaudę nuorodą „Atnaujinti adresą“. Jeigu norite siųsti kitu adresu, spauskite nuorodą "Aš noriu naudoti naują adresą" ir įveskite reikalingą informaciją. Jeigu ne visuomet būnate namuose, geriau pasirinkite jūsų darbovietės adresą ar kitą, kuriuo lengva jus surasti, kad išvengti nesklandumų.
Norėdami tęsti užsakymą, spauskite nuorodą "Tęsti"
 
PRISTATYMO BŪDAI
Pristatymą atliksime nurodytu adresu per Lietuvos paštą. Detaliau čia
 
APMOKĖJIMO BŪDAI
 
Pasirinkite apmokėjimo būdą:

Pasirinkus apmokėjimą "Bankiniu pervedimu" ir paspaudę mygtuką "Tęsti" jūs matysite išankstinę sąskaitą, pinigų gavėjo rekvizitus ir bankinio pervedimo instrukcijas. Visas mokėjimo instrukcijas bei savo asmeninį mokėjimo paskirties, unikalų identifikavimo numerį - ID, gausite į el. paštą kurį nurodėte registracijos metu. Sekite instrukcijas gautas el. paštu. 

Banko pervedimas fiziniams asmenims:

  1. Prisijungus prie savo banko el. bankininkystės, pasirinkite „Kasdienės paslaugos“ -> „Vietiniai mokėjimai“.
  2. Pradėkite pildyti pavedimo formą:

Gavėjo pavadinimas: Norim LT

Gavėjo sąskaita: LT033500010005373973

Gavėjo kodas: 304139420

3. Patikrinkite, ar gerai užpildėte visą mokėjimo formą ir privalomus laukus.

Mokėjimus galite atlikti pasinaudodami mokėjimai.lt sistema*, kuri garantuoja internetinių atsiskaitymų patikimumą, duomenų saugumą bei geriausią kainą rinkoje. 

Pasirinkus apmokėjimą per mokejimai.lt (Paysera LT) spauskite nuorodą "Patvirtinti užsakymą",  jūs būsite nukreipti į Infotop.lt - Pasiūlymų birža atsiskaitymų partnerio - Paysera LT sistemą, kur galėsite pasirinkti savo kredito įstaigą (banką) ar atsispausdinti kvitą apmokėjimui grynais pinigais:

         

Atlikus apmokėjimą ar atsispausdinus kvitą (ar išsaugojus PDF formate), mokejimai.lt sistemoje būtinai reikia spustelti esančią nuorodą "Grįžti į pardavėjo svetainę" ir grįžti į InfoTop.lt. Tik grįžus į šią svetainę yra pabaigiamas mokėjimas / užsakymas. Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas su jūsų unikaliu pirkimo ID. Jūs visada galite peržiūrėti savo užsakymus “Paskyros valdyme”.

Trūksta šiek tiek pinigų? Sutaupyti reikia laiko, o daikto / paslaugos reikia dabar? Ne bėda - norimą prekę ar reikiamą paslaugą (pasirinkus mokėjimą per Paysera, mokejimai.lt) galima įsigyti pasinaudojant lizingo įmonių  ar paslaugomis. Pirk prekę ar paslaugą dabar, mokėk mažomis dalimis vėliau.

Dažniausiai užsakymas suformuojamas ir išsiunčiamas per 24 - 48 valandas nuo apmokėjimo gavimo į mūsų banko sąskaitą. Jei apmokama prekė yra parsisiunčiama (pvz. el. knyga), po apmokėjimo ją parsisiųsite iš savo paskyroje esančio puslapio "Parsisiuntimai". Užsakymai priimami kasdien visą parą, bet vykdomi tik darbo dienomis, darbo metu. standartinis užsakymo išsiuntimo laikas 3 / 5 d.d. Išsami informacija pateikiama prekių/paslaugų aprašymuose. Prekes kurjeriai taip pat pristato tik savo darbo metu. 

Neturite Paysera (mokejimai.lt) sąskaitos? Spustelkite mūsų partnerio logotipą šalia  , atsidarykite sąskaitą nemokamai ir naudokitės bankinėmis paslaugomis pigiau. Išbandykit dabar - tai visiškai nemokama. Pasižiūrėti video pristatyma galima čia.

*Pastaba: pasirinkti "Paysera" apmokėjimą rekomenduojame tik tada kai prekės (-ių) ar paslaugos (-ų) kaina viršija 200 eurų, norite pirkti išsimokėtinai arba mokėti grynais pinigais. Kitais atvejais geriau rinktis paprastą pervedimą į sąskaitą, taip sumokėti pinigai mus pasieks greičiau, o Jūsų užsakymas bus vykdomas operatyviau. 

Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021