Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija

Fotofilmai: asmeniniai, reklaminiai

Fotofilmai: asmeniniai, reklaminiai
Pardavėjas: Norim LT™
Pasiūlymo kodas: Fotofilmas
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 5
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 30.00 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 30.00 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 75

Galime sukūrti asmeninį, šeimos, šventės, iškylos ar kasdienybės fotofilmą iš jūsų turimų fotografijų (skaitmeninių fotofailų). Taip pat tai gali būti visai šaunus įmonės, prekinio ženklo, paslaugos ar parduodamo daikto pristatymas. 

Kuriame trumpus iki 20 minučių trukmės HD kokybės filmukus iš Jūsų nuotraukų, trumpų video klipų, vaizdo įrašų. Vestuviniai, romantiški, animuoti, standartiniai filmukai iš Jūsų nuotraukų, tekstų- sukuriami pagal Jūsų pasirinktą stilių, norimą nuotraukų eiliškumą, panaudojant tekstus, palinkėjimus ir kita.

Kaip tai atrodo? Sukūrę tokių fotofilmų esame tūkstančius, bet dėl suprantamų priežasčių, sukurtų iš klientams priklausančių fotofailų pateikti negalėtume net jei norėtume, nes atidavus klientui galutinį produktą, savo laikmenose ęsančią informaciją sunaikiname.  Tad kaip sakoma siuvėjas be kelnių, batsiuvys be batų. Juokaujame. Parodyti žinoma galime savo asmeninėje kolekcijoje ęsantį fotofilmą pavadinimu "love story", filmą apie mūsų planetos Žemės aplinką - "Visata" ir kelis kitus. Beje - būtina žinoti, kad kuriant asmeninei kolekcijai kūriniai gaunasi pagal tuometinę psichologinę būseną: vienokie kai gyvenimas slenka "balta juosta" ir visai kitokie kai pečius užgula rūpesčiai. Todėl fotofilmo pavadinimu "Gyvenimas ir mirtis" nepilnamečiams ir asmenims su silpnesne nervų sistema žiūrėti nerekomenduotina... Suprantama visų šių emocijų nesimato kuriant klipus iš užsakovo fotofailų. Video kokybę nusistatykite pagal naudojamo interneto greitį bei kompiuterio pajėgumus. 

Kokia tokio darbo kaina? Tai nėra tikslus mokslas, tai meno kūrinys, tad atsakyti tiesmukai - kiek finansiškai ir kiek laiko užtruks neįmanoma. Kiekvienas užsakymas unikalus, tad yra aptariamas individualiai ir priklausomai nuo užsakovo pageidavimų, turimų fotofailų skaičiaus ir kitų faktorių gali būti nuo ±30 bendrų europinių pinigų iki... 

Laukelyje virš nuorodos "Į krepšelį" nurodyta suma yra užsakymo mokestis (avansas - paskatinimas, kūrybinių minčių kaupimui) kuris yra įskaičiuojamas į bendrą užsakymo kainą. Žinoma prieš dedant šį pasiūlymą į pirkinių krepšelį ir apmokant - visada galima skambtelt numeriu 8 643 66066 ir aptarti detales.

Dizaino ir maketavimo paslaugos

Jūsų norų įgyvendinimas nuo idėjos iki rezultatų. Maketuojame koliažus iš Jūsų nuotraukų, galime pagaminti tiek paprastus, tiek šventinius, teminius nuotraukų koliažus su tekstais po nuotraukomis. 

 

 

 Asmeninis AMD fotofilmas "love story". Gero žiūrėjimo ;)

 

Šis klipas beveik 58 minučių trukmės ir yra "susuktas" iš autentiškų, Hablo kosminio teleskopo (The Hunnle Space Telescope) fotografuotų nuotraukų. Tiesa kūrtas jis jau senokai, tad kontaktų (išskyrus web adresą Norim.lt) ir teikiamų paslaugų matomų jo intro - jau nebėra. Nesu tikras jog turiu teisę suteikti pavadinimą (nes nuotraukos ne mano) pavadinau jį "Universe" (Visata).

Gero žiūrėjimo. Kritika - kelias į tobulybę :)

 

"Gyvenimas ir mirtis"

 

Kalėdų belaukiant2 2010.12.07 

 

Ginti, saugoti, padėti... 

 

Sąžinė

 

Mintys prie kavos

 

Pilnatis

 

Šypsena

 

Daug ką Lietuvoje šiuo metu erzinantys prisiminimai, taigi ir šis mano "kūdikis" kurį pavadinau kaip ir Gazmanovo daina - "Pagamintas aš CCCP". Asmeniškai man tai tik istoriniai faktai ir jokia "rusiška ar antirusiška" propaganda neužsiimu!!! Visi mes pasaulio gyventojai...

Beje - šis klipas atsirado dar tada kai geopolitinė padėtis pasaulyje buvo gerokai ramesnė t.y. 2006 m.

 

Kids party4 LT "Tiktai tau"

 

Kids Party "Verta..."

 

Klipas "susuktas" iš filmo "Mirtis ledynuose" kadrų. Kaip ir filme, taip ir klipe skamba Ennio Morricone muzika.

 

Kids Party2 "Sapnas"

Pasižiūrėjus filmą Kids Party2 "Sapnas" - "užmeskite akį" ir į anglišką jo versiją "Dream". Pasižiūrėję suprasite kaip tą patį video smarkiai pakeičia muzika ;)

 

Fotofilmas "Neregėta Lietuva". Šis fotofilmas pavadintas taip todėl, kad jame sudėta nuotraukos išleistos knygoje šiuo pavadinimu. Jame skamba žinomų Lietuvos atlikėjų, lietuviams brangi muzika...

Žymos: reklama, fotofilmas, foto,
Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2020