Pagalbos linija

 

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Atsiskaitymų partneriai

Detaliau apie apmokėjimą

Pasiūlymai su akcija

Asmeninis puslapis, lentyna, katalogas

Asmeninis puslapis, lentyna, katalogas
Asmeninis puslapis, lentyna, katalogas
Pardavėjas: Tai galėtų būti Jūsų asmeninis puslapis
Pasiūlymo kodas: Asmeninis puslapis
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 1
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 15.00 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 15.00 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 15

Galimi pasirinkimai


* Trukmė (mėn.):

Kodėl privatiems asmenims ar verslui tai naudinga ir kam to reikia?

Turėti asmeninį ar verslo prekių ir paslaugų puslapį su savo prekių ar paslaugų katalogu (atnaujinamas 1 kartą per 30 d.) ir asmeniniu pavadinimu InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje - interneto prekybos centre yra naudinga dėl:

 1. InfoTop.lt pateikiami prekių ir (ar) paslaugų skelbimai yra indeksuojami Google, BING, Yahoo, Yandex, Exalead ir kituose paieškos sistemose. 
 2. Svetainė InfoTop.lt yra sparčiai auganti visų paieškos sistemų reitinguose. Tokiu būdu Jūs savo tinklalapiui gausite ne tik kokybiškas atgalines nuorodas (backlink) bet ir potencialių pirkėjų srautą. 
 3. Nebūtina kurti visos interneto svetainės ir gaišti laiką ar mokėti pinigus už jos administravimą - visą reikalingą informaciją apie pasiūlymus galima paskelbti "Asmeniniame puslapyje" InfoTop.lt Pasiūlymų bržoje.
 4. Visų prekių ir (ar) paslaugų skelbimų lankytojai gali būti nukreipiami į konkretų Jūsų svetainės puslapį. (Per šią sistemą pirkti siūlomas prekes/paslaugas galimybė yra, tačiau potencialius pirkėjus galima tiesiog nukreipti į Jūsų svetainę).  
 5. Jei būtų talpinama akcija - virš visų akcijinių prekių ar paslaugų būtų įjungiamas "Iki akcijos pabaigos liko:" atgalinis laikmatis rodantis kiek iki akcijos pabaigos liko dienų, valandų, minučių ir sekundžių. 
 6. Visi skelbiami pasiūlymai:  akcijos, nuolaidos, prekės ar paslaugos būtų nemokamai reklamuojamos Facebook'o grupėse kuriose mes reklamuojamės - bendra auditorija siekia 300.000 Lietuvos Facebook vartotojų. 
 7. Abėcėline tvarka Jūsų puslapis visada būtų rodoma "Pardavėjų saraše". 
 8. Turėtų asmeninį subdomeną pvz: www.InfoTop.lt/norim.lt arba www.infotop.lt/guruvisata suvedus naršyklės lange - siūlomų prekių ar paslaugų sąrašas būtų pateikiamas viename puslapyje. 
 9. Šis pasiūlymas naudingas tiems, kurie norėtų patalpinti daugiau nei 3 pasiūlymus, akcijas, nuolaidas ir etc. 
 10. Užsakant paslaugą 24 mėnesiams, krepšelyje esančiame laukelyje "Taikyti nuolaidą. Įveskite nuolaidos kodą" įveskite kodą: nuolaida50 ir gausite 50% nuolaidą nuo bendros užsakymo sumos. 
 11. Visą šią reklaminę kampaniją gausite gerokai pigiau nei talpintumėt atskirus skelbimus kai kuriose mokamose skelbimų svetainėse. 
 12. Pirmą mėnesį (akcijos metu) išbandykit šią paslaugą beveik už dyką. Užsisakykit dabar! 

Na, o jei norite patalpinti tik vieną skelbimą ir asmeninis puslapis jums nereikalingas - spauskite šią nuorodą ir patalpinkite vieną skelbimą. 

Po paslaugos apmokėjimo  el paštu reklama@norim.lt atsiųskite mums savo skelbimo (-ų) aprašymus bei nuotraukas, taip pat atsiųskite savo InfoTop.lt užsakymo ID kuris gaunamas el. paštu su išankstine sąskaita ir jūsų pasiūlymas (-ai) bus pateiktas čia - šiame prekybos centre, Pasiūlymų biržoje InfoTop.lt 

Parduokite savo siūlomas prekes ar paslaugas su Pasiūlymų birža. Reikia detalesnės informacijos, konsultacijos ar patarimo? Kreipkitės - rasime optimalų sprendimą. Nuoširdžiausios sėkmės jums ir jūsų verslui.

Paslaugą teikia: Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje

Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021