Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija
Dragon Ball Z Budokai PAL PS2
10.00 € 6.00 €
SUTAUPYK 40%
Enter the Matrix (PS2)
12.00 € 6.00 €
SUTAUPYK 50%
Jet Li: Rise to Honour
12.00 € 8.00 €
SUTAUPYK 33%

Henrikas Daktaras - Išlikt žmogumi

Henrikas Daktaras - Išlikt žmogumi
Henrikas Daktaras - Išlikt žmogumi
Pasiūlymo kodas: El.knyga Išlikt žmogumi
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 1
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 11.00 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 10.00 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 15

Ši knyga – tai bandymas išsipasakoti, išlieti širdį apie beveik tragišką kalinių ir mano likimą. Tai bandymas išreikšti liepsningą ir nuoširdžią dviejų jaunų žmonių meilę, jų gyvenimo siekius ir begalines kliūtis, kurias, eidami per gyvenimą, jie privalo nugalėti. Privalo nugalėti vardan savo bei vaikų gerovės! Šis pasakojimas apie korumpuotus valdžios vyrus, kurie, prisidengdami įstatymais, sužlugdydami nekaltų žmonių likimus, manipuliuodami jų likimais, daro didžiausius neišaiškinamus nusikaltimus. Ir apie tai, kad net Prezidentas, valdantis šalį, pasipiktina, kai knygos herojų teismas išleidžia į laisvę. Prezidentas nepasipiktino varganų žmonių streikais, nepasipiktino, kai žmonėms neišmokami atlyginimai, kai neįgalieji ir silpnaregiai nepriklausomoje Lietuvoje prašo duonos kąsnio ar žudosi, bet pasipiktina, kai nekaltai pusšeštų metų kalintį žmogų išleidžia į laisvę. Kodėl taip vyksta? Kodėl žmogui, mūsų herojui, statomos barikados, kai iki pilnos laimės trūksta tik žingsnelio?

Knyga apie Henriką Daktarą - keturių vaikų tėvą, mylimos ir mylinčios žmonos vyrą, sūnų, senelį. Tai pasakojimas apie nueitą gyvenimo kelią, kalėjimą, jo siųstus išbandymus, patirtus vidinius išgyvenimus. Tai knyga apie teisingumo supratimą, pagarbą pažadui, gyvenimo principus, meilę šeimai. Šios knygos išleidimas - tai savęs išsakymas, nes šiuo metu kitaip to padaryti neįmanoma. Galbūt ši knyga leis protingiems valstybės vyrams ateityje suprasti, kaip yra svarbu investuoti į jauno žmogaus ugdymą, kaip svarbu padėti sugrįžti į visuomenę suklydusiajam.

Knygą vertėtų perskaityti tiems, kam įdomu ką reiškia būti nusikalstamos grupuotės nariu, koks yra gyvenimas kalėjime, jo sąlygos, griežčiausios taisyklės bei hierarchija. Taip pat ši knyga yra puikus palyginimas skaičiusiems D. Dargio "Tikroji Daktarų istorija". Galbūt dvi knygos geriau padėtų susidaryti bendrą vaizdą apie Henriko Daktaro "karaliavimo" laikotarpį.

Elektroninė knyga.

Leidykla "Henrikas Daktaras", 2011, puslapių sk. 360, ISBN: 7408223

Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį jei ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę.
V. Sarojanas (1908-1981)
 
Atlikus pavedimą, visas elektronines knygas ir kitą parsisiunčiamą informaciją galėsite parsisiųsti iš savo paskyros: skyrelis "Mano užsakymai",  puslapis "Siuntiniai".
Papildoma informacija
Komisinis mokestis Užsakymo mokestis jau įskaičiuotas į kainą matomą prie pasiūlymo. Jis taip pat bus matomas sąskaitos grafoje "5 % užsakymo mokestis"
Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.lt © 2018