Prekių pristatymas

Infotop.lt įsigytos prekės siunčiamos Lietuvos paštu, DHL, UPS arba FedEx kurjerių tarnybomis į visus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus, o taip pat ir į užsienio (būtinas išankstinis susitarimas) šalis.

Visi siuntiniai yra pristatomi registruotu-pirmenybiniu paštu ir kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus jos registracijos kodas, pagal kurį galite nustatyti kur yra jūsų siuntinys. Šį kodą mes jums atsiunčiame į elektroninį paštą. Siuntą iki 1kg. paštininkas pristato nurodytu adresu (pristatymas dažniausiai vyksta iš ryto), jei Jūsų neranda - palieka pranešimą pašto dėžutėje ir siuntą reikės atsiimti savo LIETUVOS PAŠTO skyriuje Jums patogiu laiku, 30 (trisdešimties) dienų laikotarpyje. Į didžiuosius Lietuvos miestus siunta dažniausiai pristatoma per 1-3 darbo dienas, į mažesnius miestus bei kaimus per 2-5 darbo dienas.

Gavę siuntinį būtinai patikrinkite ar jis nepažeistas:

  1. Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. 
  2. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021