Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija

Nemokama loterija

Nemokama loterija
Nemokama loterija
Pasiūlymo kodas: Free Lottery
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 1
Informacija apie pasiūlymą: Pasiūlymas negalioja
Kaina: 37.50 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 37.50 €

Galimi pasirinkimai


Loterijos tipas:

Nemokama loterija – pigi ir efektyvi reklama internete!

Organizuoti nemokamą loteriją “NuolaiduBumas.lt” svetainėje yra ko gero pigiausias reklamavimosi būdas internete! Vieno unikalaus lankytojo kaina – tik nuo 5 ct! Jūs gausite kelis kartus daugiau lankytojų, negu už tuos pačius pinigus reklamuojantis kitais internetinės reklamos būdais nes:

  1. Loterijos dalyvis, norėdamas laimėti Jūsų įsteigtą prizą, turi atsakyti į užduodamą klausimą, kurį dalyvis gali surasti Jūsų interneto svetainėje (pvz., klausimas gali būti apie Jūsų paslaugas, veiklą, išskirtinumą, vykstančias akcijas ar pan.), perskaičius Jūsų kupone skelbiamą informaciją bei klausimą spaudžia “Peržiūrėti tinklapį” ir ieško galimo atsakymo į Jūsų klausimą jau Jūsų svetainėje.
  2. Dalyvis aplanko Jūsų interneto svetainę ir suranda joje atsakymą į šį klausimą.
  3. Grįžęs į NuolaiduBumas.lt lankytojas atsako į klausimą, taip pat Jūsų kupono informacija pasidalina Facebook’e  ir jeigu atsako teisingai tampa loterijos dalyviu.

Šis reklamos būdas yra ne tik pigus, bet ir efektyvus, nes:

  1. Lankytojas, ieškodamas atsakymo į klausimą Jūsų interneto svetainėje, susipažįsta su Jūsų teikiamomis paslaugomis, prekių asortimentu, akcijomis, tampa potencialiu klientu.
  2. Ieškodamas atsakymo į Jūsų užduotą klausimą lankytojas jį apmąsto ir įsimena. Todėl rekomenduojame pasirinkti tokį klausimą, kuriame būtu būtent ta informacija, kurią norite pranešti savo potencialiems klientams (pvz., apie Jūsų paslaugų išskirtinumą, kokybę, unikalumą, mažą kainą ar pan.).
  3. Įmonė įgauna rėmėjo įvaizdį, didėja klientų lojalumas ir pasitikėjimas.
  4. Reklamos kampanija gali būti rodoma tik tiems lankytojams, kurie atitinka Jūsų užduotus kriterijus (gyvenamoji vieta, amžius, lytis).
  5. Jūsų svetainę aplankys tik tie dalyviai, kuriems aktualus Jūsų įsteigtas prizas. Todėl rekomenduojame pasirinkti tokį prizą, kuris būtų įdomus Jūsų potencialiems klientams.
  6. Jūsų informaciją galima atsispausdinti paspaudus “Spausdinti kuponą” tad šią galimybę reikėtų išnaudoti, potencialiems klientams  suteikiant bent 10%, 15% nuolaidą ir paskatinti lankytoją atsispausdinti kuponą. Tokiu būdu informacija apie Jūsų prekes ir/ar paslaugas platinsis dar daugiau.
  7. Šis reklamos būdas puikiai tinka, norint nebrangiai pranešti kuo didesnei grupei žmonių apie savo interneto svetainę (tinklapio populiarinimas), įmonę ir jos teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes (įmonės žinomumo didinimas), norint informuoti apie vykstančias akcijas, konkursus ir t.t.

Skaityti daugiau

Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2020