Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija

Pasiūlymo talpinimas "kaip už dyką"

Pasiūlymo talpinimas "kaip už dyką"
Pardavėjas: 1 Nr. sąraše - Pasiūlymų birža InfoTop.lt
Pasiūlymo kodas: ITVN2
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 1
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 3.00 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 3.00 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 5

Galimi pasirinkimai


* Trukmė (mėn.):

Euro įvedimo proga, atsisveikinant su nacionaline valiuta - skelbiam akciją! InfoTop.lt už sąžiningus kainų perskaičiavimus: 1 € = 3,45280 Lt  

Paskelbk skelbimą kaip "už dyką"! Pasinaudok skelbiama akcija ir paskelbk savo informacinį verslo ar asmeninį skelbimą tik už simbolinį 1 € (3,45 Lt) skelbimo administravimo mokestį, kurį atgausi į savo InfoTop.lt piniginę virtualiais Pasiūlymų biržos eurais - jei tik nepatingėsi užsiregistruoti šioje svetainėje. Tad savo skelbimą laikotarpiui iki 12 mėn. gali paskelbti visiškai nemokamai! Akcijos laikas ribotas

Pasirinkus "Svečio apsipirkimą" - skelbimą galima paskelbti be registracijos į svetainę (bus neįmanoma atgauti savo 1 €), o pasirinkus mokejimai.lt atsiskaitymą - tą simbolinį 1 € (3,45 Lt) įsidėsi į virtualią InfoTop.lt piniginę SMS žinute. Žinoma yra  galimybė atsispausdinti kvitą su kuriuo reiks nueiti iki bet kurio Lietuvos spauda kiosko, Perlo terminalo, p.c. Maxima kasos. Pastaba: SMS žinutė, kvitas ar banko pavedimas skaičiuojama litais pagal oficialų kursą. Virtualius Pasiūlymų biržos eurus naudoti bus galima nuo 2015-01-01.

Paskelbti asmeninį ar verslo skelbimą InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje - interneto prekybos centre yra naudinga dėl:

  1. InfoTop.lt pateikiami prekių ir (ar) paslaugų skelbimai yra indeksuojami Google, BING, Yahoo, Yandex, Exalead ir kituose paieškos sistemose. 
  2. Svetainė InfoTop.lt yra sparčiai auganti visų paieškos sistemų reitinguose. Tokiu būdu savo svetainei gausi ne tik kokybiškas atgalines nuorodas (backlink) bet ir potencialių pirkėjų srautą. 
  3. Visų prekių ir (ar) paslaugų skelbimų lankytojai bus nukreipiami į konkretų tavo svetainės puslapį arba su tavim susisieks nurodytais kontaktais. 
  4. Jei būtų talpinama akcija - virš visų akcijinių prekių ar paslaugų būtų įjungiamas "Iki akcijos pabaigos liko:atgalinis laikmatis rodantis kiek iki akcijos pabaigos liko dienų, valandų, minučių ir sekundžių. 

Po paslaugos apmokėjimo paskelbkite savo skelbimą (-us) nemokamai, svetainėje eTurgelis.eu, tada atsiųskite mums savo skelbimo (-ų) ID, taip pat parašykite savo InfoTop.lt užsakymo ID kuris gaunamas el. paštu su išankstine sąskaita ir jūsų pasiūlymas (-ai) bus pateiktas čia - šiame prekybos centre, Pasiūlymų biržoje InfoTop.lt 

Parduok savo siūlomas prekes ar paslaugas su Pasiūlymų birža

Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2020