Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija

PC OS diegimas

PC OS diegimas
PC OS diegimas PC OS diegimas PC OS diegimas PC OS diegimas PC OS diegimas PC OS diegimas
Pardavėjas: Norim LT™
Pasiūlymo kodas: Windows/MAC OS
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 5
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 28.99 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 28.99 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 35

Galimi pasirinkimai


VIP servisas:


Užsisakykite Windows operacinės sistemos diegimą internetu ir sutaupykite!

Daugumai žmonių kyla klausimų dėl operacinės sistemos pasirinkimo. Šiuo trumpu straipsniu pabandysim apžvelgti viską  nuo a iki z.

Windows 7 Starter:

Kaina: 0.00 nes diegiama tik į "brand" kompiuterius

Įdiegus „Windows 7 Starter“ interneto kompiuteriu naudotis lengviau, nes norimus darbus galite atlikti greičiau – mažiau laukimo, spustelėjimų ir varginančių prisijungimų prie tinklų. „Windows 7 Starter“ įdiegtos pačios naujausios patikimumo ir greitos reakcijos technologijos, ji panaši į „Windows“ ir su ja suderinama.

Windows 7 Home Premium:

Naudojant „Windows 7 Home Premium“ lengva sukurti namų tinklą ir bendrinti visas mėgstamas nuotraukas, vaizdo įrašus ir muziką. Galite net žiūrėti, pristabdyti, atsukti ir įrašyti televiziją. Geriausios pramogos jūsų kompiuteryje naudojant „Windows 7 Home Premium“.

Kaina: ± 110.00

Windows 7 Professional:

Jei kompiuterį naudojate dirbdami, jums verta įsigyti „Windows 7 Professional“. Naudodami šią versiją galėsite veiksmingiau atlikti užduotis ir geriau apsaugoti itin svarbią darbo informaciją. Daugelį kasdienių užduočių atliksite keliais spustelėjimais, todėl mažiau laiko teks praleisti nustatant projektorius, spausdintuvus ir tinklus. Patobulintos atsarginio kopijavimo parinktys padės apsaugoti darbus, nes namuose ar įmonės tinkle automatiškai bus sukurtos atsarginės kopijos. O per „Windows XP Mode“ galėsite naudotis daugeliu „Windows XP“ programų sistemoje „Windows 7“.

Kaina: ± 150.00 €

Windows 7 Ultimate:

„Windows 7 Ultimate“ yra universaliausias ir galingiausias Windows 7 leidimas. Juo nepaprastai lengva naudotis, be to, jame yra „Home Premium“ pramoginės funkcijos ir „Professional“ parinktys, skirtos įmonėms, įskaitant galimybę naudoti daugybę Windows XP verslo programų sistemoje „Windows XP Mode“. Kad būtų dar saugiau, savo duomenis galite šifruoti naudodami „BitLocker“ disko šifravimą ir „BitLocker To Go“. O kad būtumėte dar lankstesni, galite dirbti naudodami bet kurią iš 35 kalbų. Visa tai gausite naudodami „Windows 7 Ultimate“.

Kaina: ± 200.00 . Amazon'e ± 170.00 £  Win 7 Ultimate 64 bit operacinė 442.93 £

Mac OS - 10.00 €

Akcijos kainos galioja paslaugą užsakant ir apmokant per šią svetainę.

Atlikus mokėjimą - susisiekite telefonu 8 643 66066 ir suderinsite jums patogų laiką, kada galėsite pristatyti savo kompiuterį. Operacinės sistemos diegimui, kompiuterį reikės pristatyti adresu Veiverių g. 32, Kaunas. Prieš siunčiant kompiuterį paštu būtina susisiekti telefonu. Paslaugų teikėjo svetainė: www.PCremontas.eu

Paslaugą teikia: Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje

Papildoma informacija
VIP servisas Pasirinkus paslaugą "VIP servisas" jūsų užsakymui skiriamas išskirtinis dėmesys, t.y. paruoštą užsakymą galėsite atsiimti jums patogiu metu, net ir po darbo valandų, nedarbo ir švenčių dienomis.
Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2019