Pagalbos linija

 

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Atsiskaitymų partneriai

Detaliau apie apmokėjimą

Pasiūlymai su akcija

Pasiūlymo publikavimas Infotop.lt Pasiūlymų biržoje

Pasiūlymo publikavimas Infotop.lt Pasiūlymų biržoje
Pasiūlymo publikavimas Infotop.lt Pasiūlymų biržoje
Pardavėjas: Norim LT™
Pasiūlymo kodas: ITVN
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 0
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 3.00 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 3.00 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 5

Galimi pasirinkimai


* Trukmė (mėn.):

Patalpinkite savo parduodamos prekės ar paslaugos pasiūlymus, akcijas, nuolaidas, asmeninį ar verslo skelbimą bei kitą informaciją internetiniame prekybos centre Infotop.lt Pasiūlymų biržoje. 

Kodėl privatiems asmenims ar verslui tai naudinga ir kam to reikia?

Paskelbti asmeninį ar verslo skelbimą InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje - interneto prekybos centre yra naudinga dėl:

  1. InfoTop.lt pateikiami prekių ir (ar) paslaugų skelbimai yra indeksuojami Google, BING, Yahoo, Yandex, Exalead ir kituose paieškos sistemose. 
  2. Svetainė InfoTop.lt yra sparčiai auganti visų paieškos sistemų reitinguose. Tokiu būdu Jūs savo tinklalapiui gausite ne tik kokybiškas atgalines nuorodas (backlink) bet ir potencialių pirkėjų srautą. 
  3. Visų prekių ir (ar) paslaugų skelbimų lankytojai bus nukreipiami į konkretų Jūsų svetainės puslapį. (Per šią sistemą pirkti siūlomas prekes/paslaugas galimybė yra, tačiau potencialius pirkėjus galima tiesiog nukreipti į Jūsų svetainę).  
  4. Jei būtų talpinama akcija - virš visų akcijinių prekių ar paslaugų būtų įjungiamas "Iki akcijos pabaigos liko:atgalinis laikmatis rodantis kiek iki akcijos pabaigos liko dienų, valandų, minučių ir sekundžių. 
  5. Visi skelbiami pasiūlymai:  akcijos, nuolaidos, prekės ar paslaugos būtų nemokamai reklamuojamos Facebook'o grupėse kuriose mes reklamuojamės - bendra auditorija siekia 300.000 Lietuvos Facebook vartotojų. 
  6. Jei norite publikuoti daugiau nei 3 pasiūlymus, akcijas, nuolaidas ir kt. ilgesniam laikotarpiui bei sutaupyti - verta pasidomėti paslauga "Asmeninis puslapis".

Parduokite savo siūlomas prekes ar paslaugas su Pasiūlymų birža. Informacija pardavėjams čia. Reikia detalesnės informacijos, konsultacijos ar patarimo? Kreipkitės - rasime optimalų sprendimą.

Skelbimo publikavimo akcijos kaina galioja tik atliekant paprastą pervedimą į sąskaitą Lietuvoje. Pasirinkus kitus apmokėjimo būdus akcijos negalioja.

Po paslaugos apmokėjimo el. paštu reklama@norim.lt atsiųskite mums savo skelbimą (-us): tekstą, nuotraukas, pageidavimus. Taip pat parašykite savo InfoTop.lt užsakymo ID kuris gaunamas el. paštu su išankstine sąskaita ir jūsų pasiūlymas (-ai) bus pateiktas čia - šiame prekybos centre, Pasiūlymų biržoje InfoTop.lt

Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021