Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija

Investicinio aukso luitas Valcambi Suisse 1 gr.

Investicinio aukso luitas Valcambi Suisse 1 gr.
Pardavėjas: Guru visata
Pasiūlymo kodas: 1 gram Valcambi Suisse Gold Bars
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 1
Informacija apie pasiūlymą: Išankstinis užsakymas
Kaina: 56.18 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 53.00 €

1 g. Investicinio aukso luitas, Valcambi! Metalas: AUKSAS Praba: 999,9 Grynoji masė: 1 g. Luito išmatavimai: 8.50 x 15 x 0.55 mm. Kompanija: Valcambi. Kilmės šalis: Šveicarija.

Apie luitą: Šio aukso luito averse įspaustas užrašas valcambi suisse, reverse - techniniai luito duomenys ir Valcambi kompanijos logotipas. Visi kompanijos Guru visata siūlomi aukso luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikavimo numeris sutampa su unikaliu numeriu, kuris taip pat išgraviruotas ant pačio aukso luito.

Auksas istoriškai padėdavo išsigelbėti nuo infliacijos, todėl ir šiuo metu, nepasitikint valiutomis, masiškai investuojama į jį.

Rekomendacijos: tinka investavimui / taupymui, juvelyrikai gaminti, nustebinti puikia dovana artimą žmogų ar verslo partnerius.

Valcambi Suisse 1 g. luito supirkimas: 36,06 € svarbu, kad parduodamas aukso luitas būtų nesugadintoje pakuotėje su kokybės sertifikatu.

Guru visata turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (auksu ir kitais tauriaisiais metalais bei deimantais). Licencijos Nr. D-265-522 

Investicija į auksą
Kodėl auksas? Per pastaruosius 5 / 10 metų investicinio aukso luitai daugelyje pasaulio šalių tapo viena populiariausių investavimo formų. Privatiems investuotojams siūlomų luitų masė svyruoja nuo 1 gramo iki 1 kilogramo, tačiau dažniausiai renkamasi 100, 50, 10, 5 gramų luitai. Nors investiciniais laikomi luitai, kurių praba yra ne mažesnė kaip 995 – praktiškai visi gamintojai siūlo tik 999.9 prabos, t.y. praktiškai gryno aukso luitus. Palyginus su ankščiau paplitusiomis monetomis – luitai yra daugiau standartizuoti, turi unikalius numerius, o jų apsaugos nuo fizinio ir cheminio poveikio bei nuo padirbinėjimo lygis yra aukštesnis dėka specialaus įpakavimo. Taip pat labai svarbu, kad žinomų gamintojų investicinio aukso luitų likvidumas yra labai aukštas. 400 oz (Trojos uncijų) bankiniai luitai, o taip pat didesni mažmeninei rinkai skirti luitai paprastai gaminami liejimo būdu. Tačiau 100 gramų ir mažesnius luitus daugumoje atveju gamina štampavimo būdu. Be to, visi populiariausi gamintojai pateikia tokius luitus specialioje PVC hermetiškoje pakuotėje, kuri tuo pačiu yra ir gamintojo sertifikatas. Jo numeris sutampa su unikaliu luito numeriu.
Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2020