Pagalbos linija

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Pasiūlymai su akcija

El. knyga Kariaujantis Berlynas

El. knyga Kariaujantis Berlynas
Pardavėjas: Piratai EU
Pasiūlymo kodas: TOP00045
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 2
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 6.99 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 6.35 €
Kaina InfoTop.lt lojalumo taškais: 6

Anotacija: 

Sostinė iškentė daugiau oro antskrydžių nei kuri kita Vokietijos vietovė, atlaikė siaubingą sovietų apsiaustį 1945 metais. Anglų istorikas, Antrojo pasaulinio karo ekspertas Rogeris Moorhouse, pasitelkęs nepublikuotus dienoraščius, memuarus ir interviu, knygoje Kariaujantis Berlynas atkuria sukrečiantį gyvenimo ir mirties paveikslą nacių sostinėje: badą, nesibaigiančias eiles, elektros trikdžius, juodąją rinką, viltis ir baimes, išlikusių žydų slapstymą, terorą. Išsami istorinė analizė, gyvas pasakojimo stilius perteikia neįtikimą miesto ir žmonių, kurie išgyveno epinį konfliktą, istoriją...
 
Apie autorių:
Rogeris Moorhouse (g. 1968 m.) yra laisvai vokiškai kalbantis anglų istorikas, daug dėmesio skyręs Rytų Europos istorijai, o pastaruoju metu gilinęsis į A. Hitlerio ir Trečiojo reicho istoriją. Rašytojo gabumus atskleidė kaip monografijos apie Vroclavą bendraautoris, vėliau vienas išleido knygą Killing Hitler, kuri rasta ant Saadi Gaddafi stalo po Libijos režimo griūties. R. Moorhouse nuolat publikuoja straipsnius BBC History, Independent on Sunday, Financial Times ir History Today, yra Karališkosios menų draugijos narys ir ekspedicijų po istorines vietas organizatorius.
 
Autorius: Roger Moorhouse

Leidėjas: Obuolys

Metai: 2013

ISBN: 9786094035678

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Lina Kulišauskaitė

Knygų serija: Sensacingi faktai

 

Elektroninė knyga .EPUB formatas 

Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį jei ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę.
V. Sarojanas (1908-1981) 

 

Atlikus pavedimą, visas elektronines knygas ir kitą parsisiunčiamą informaciją galėsite parsisiųsti iš savo paskyros: skyrelis "Mano užsakymai", puslapis "Siuntiniai".  

 

Turite įdomią, tačiau jau kelis kartus perskaitytą klasikinę ar elektroninę knygą? Parduokite ją Norim LT knygyne. Gaukite papildomų pinigų ir suteikite pažinimo džiaugsmą kitam. Jei mūsų knygyne norite parduoti knygą (-as) pirmą kartą - parsisiųskite ir užpildykite prekių pardavimo sutartį ir sutarties priedą: prekių sąrašą.

Jei savo skaitytas knygas mūsų knygyne jau pardavinėjote - parsisiųskite ir pildykite tik priedą: prekių sąrašą. Jei norite parduoti elektronines knygas (-ą) - tiesiog užpildytą sutartį ir/arba prekių sąrašą, kartu su knygomis (-a) atsiųskite el. paštu guru@norim.lt

Reikia pagalbos ar informacijos - susisiekite telefonu 8 643 88822 arba el. paštu guru@norim.lt

 

Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2019