Pagalbos linija

 

Pagalba el. paštu

Klientų linija veikia I - V nuo 10:00 iki 18:00 

Atsiskaitymų partneriai

Detaliau apie apmokėjimą

Pasiūlymai su akcija

Klasikinė žaidimų konsolė

Klasikinė žaidimų konsolė
Klasikinė žaidimų konsolė Klasikinė žaidimų konsolė Klasikinė žaidimų konsolė Klasikinė žaidimų konsolė Klasikinė žaidimų konsolė Klasikinė žaidimų konsolė Klasikinė žaidimų konsolė Klasikinė žaidimų konsolė
Pardavėjas: Piratai EU
Pasiūlymo kodas: TOP00030
InfoTop.lt lojalumo taškai (1 taškas = 1€): 3
Informacija apie pasiūlymą: pasiūlymas galioja, parduodamas InfoTop.lt Pasiūlymų biržoje.
Kaina: 39.99 €
Kaina be mokesčių (mokesčius moka pardavėjas): 36.35 €

Galimi pasirinkimai


Įmoka į garantinį fondą:


VIP servisas:


Pakuotė:


Apmokėjimas grynais pinigais, banko kortele ar lizingu:


Ar galima pamiršti tokią klasiką kaip MARIO, super Mario, TANK, TETRIS, Contra, Robocop, Jungle Book ir kitus. Iš 600+ žaidimų tikrai išsirinks ir mažas, ir didelis. Nusipirkus šią konsolę jums nereikės papildomai leisti pinigų perkant žaidimų disketes nes šioje konsolėje jau integruota 620 žaidimų. 

Kodėl verta įsigyti šį žaidimų kompiuterį?

  1. Žaidimų kompiuteris skirtas dviem žmonėms. Vienu metu galėsite žaisti žaidimus skirtus dviem. Viduje rasite du pultelius. 
  2. Žaidimų konsolėje jau yra instaliuota 600+ klasikinių, visiems gerai žinomų žaidimų, kurių sąrašą rasite pakuotėje.
  3. Patogi ir lengva. Žaidimų konsolę lengva pajungti, tereikia pajungti kelis laidus ir ji jau veikia.
  4. Ji neužima daug vietos, yra lengva, tad galėsite ją pasiimti pas draugus ir smagiai leisti laiką kompanijoje. 

Siuntimas paštu (registruota siunta) 5€ Jei prekę reikia pristatyti į Kuršių Neriją ar į kitą ES šalį - susisiekite telefonu 8 643 66066 (iš užsienio +37064366066)

Informacija telefonu 8 643 66066

Žaidimų kompiuterio videopristatymas 

Papildoma informacija
Dataliau apie pasiūlymą Parametrai ir komplektacija: žaidimų konsolės dydis: 12,8/10,25/3 cm svoris: 580 g. Komplektacija: 1 žaidimų konsolė, 2 valdymo pulteliai, AV laidas pajungti konsolę prie TV, 220 voltų elektros laidas, instrukcija ir garantinis talonas (pasirinktinai).
Garantijos laikotarpis Pasirinktinai: įmokant įmoką į garantinį fondą gaunamas 12 mėn. prekės techninio aptarnavimo laikotarpis. Norint įsigyti prekę pigiau - šios įmokos galima atsisakyti. Detaliau www.Guruvisata.lt/garantija
Prekių pristatymas Prekės pakavimas ir išsiuntimas paprastai atliekamas per 24/48 valandas po apmokėjimo gavimo. Standartinis prekių išsiuntimo terminas 3/5 d.d. Jei užsakomų prekiu kiekis sandėliavimo vietoje Kaune nepakankamas - prekės pristatomos iš sandėlio Vokietijoje ir klientą pasiekia per 15/20 d.d. Išskirtinais atvejais (labai didelis užsakymų skaičius, valstybinės šventės ir kt.) galimas ilgesnis pristatymo laikas.
VIP servisas Pasirinkus paslaugą "VIP servisas" jūsų užsakymui skiriamas išskirtinis dėmesys, t.y. paruoštą užsakymą galėsite atsiimti jums patogiu metu, net ir po darbo valandų, nedarbo ir švenčių dienomis.
Apmokėjimo galimybės
Banko pavedimas, kortelė ar Paysera? Pasirinkti "Paysera" apmokėjimą rekomenduojame tik tada kai prekės (-ių) ar paslaugos (-ų) kaina viršija 200 eurų, norite pirkti išsimokėtinai, mokėti grynais pinigais ar mokėjimo kortele (kortele galima atsiskaityti atsiimant prekę pardavimo vietoje). Kitais atvejais geriau rinktis paprastą pavedimą į banko sąskaitą, taip sumokėti pinigai mus pasieks greičiau, kainuos mažiau, o Jūsų užsakymas bus vykdomas operatyviau. Jei norėsite pasinaudoti mūsų mokėjimo partnerio Paysera (mokėjimai.lt) paslaugomis ar mokėti kortele - savo pasirinkimą nurodykite grafoje "Apmokėjimas grynais, banko kortele ar lizingu: mokėjimas per Payserą (mokėjimai.lt) ar kortele".
Parduok akcijas Info.Norim.lt reklama InfoTOP.lt reklama InfoTOP.lt Raudona kortele Dovanų kuponas
Lietuviškų svetainių ir įmonių katalogas TOP.Norim.LT
Kiti sistemos Norim.LT™ projektai

Prekybos centras internete - InfoTop.LT © 2021